عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور


 

بیشتر رادیاتورها در خانه شما به نگهداری کمتری احتیاج دارند و معمولاً سالها بدون مداخله زیاد کار می کنند. با این حال ، مانند اکثر موارد زندگی ، گاهی اوقات یک رادیاتور می تواند اشتباه پیش برود و مشکلات به وجود بیایند. از آنجا که پکیج ایران رادیاتور در خانه به طور کلی برای بخش بزرگی از سال مانند ماه های تابستان خاموش است ، معمولاً به محض اینکه واقعاً به پکیج ایران رادیاتورخود نیاز دارید تا اتاق خود را گرم کند ، برداشت محصول از بین می رود.

این راهنما در کنار هم قرار گرفته است تا در مورد چگونگی مشكل در شلیك و حل برخی از مشكلات متداول كه در پکیج ایران رادیاتور آب گرم شما وجود دارد ، به شما توصیه كنید.

 

رادیاتورهای سرد

 

یکی از شایع ترین مشکلاتی که پکیج ایران رادیاتور را تحت تأثیر قرار می دهد این است که هیچ گرما تولید نمی کند و سرماخوردگی دارد . در این مواقع ، اولین موردی که باید بررسی کنید این است که آیا با یک رادیاتور در خانه شما یک مشکل انفرادی است یا اینکه در تمام رادیاتورها مشکلی وجود دارد یا خیر. اگر همه رادیاتورهای خانه شما سرد باشند ، به احتمال زیاد این رادیاتور نیست که مقصر باشد ، در عوض مسئله در جایی دیگر قرار دارد. خیلی سخت است که همه رادیاتورهای شما یک بار شکسته شوند ، بنابراین می توانید به بررسی سایر موارد بپردازید .

این امکان وجود دارد که کسی دریچه های منتهی به تمام پکیج ایران رادیاتورها را خاموش کرده باشد ، بنابراین همه آنها را خاموش کرده است ، بنابراین این ارزش بررسی دارد تا اطمینان حاصل شود که اینگونه نیست . همچنین لازم است که اطمینان حاصل کنید که آب داغ و دیگ شما روشن شده و کار می کنند. دوباره متداول است که به سادگی گرمایش را به طور کامل از طریق تابستان خاموش کنید و سپس فراموش نکنید که مجدداً آن را در ماه های سردتر روشن کنید. باز هم ، آیا ترموستات در دمای صحیح تنظیم شده است یا خاموش یا خاموش شده است ؟ بعضی اوقات بدیهی ترین و ساده ترین کار علت بروز مشکل است.

 

اگر چک کردن شیرها ، ترموستات و دیگهای بخار کمک نمی کند تا مشکلات گرمای پکیج ایران رادیاتور برطرف شود ، شاید زمان آن فرا رسد که با یک متخصص حرفه ای تماس بگیرید . اگر در زمینه تعمیر و نگهداری دیگ بخار مهارت ندارید ، می توانید برخی از اشتباهات گران و بالقوه خطرناک را مرتکب شوید . فقط ارزش این خطر را ندارید که سعی کنید چیزی را که با آن تجربه ندارید را برطرف کنید .

 

آیا مشکل فقط از پکیج ایران رادیاتور است ؟

 

اگر فهمید که بیشتر پکیج ایران رادیاتورهای شما مشغول به کار هستند و فقط یک واحد انفرادی هستند که هیچ گرما یا گرمای کافی تولید نمی کنند ، می توانید با اطمینان مطمئن باشید که این مشکل در خود رادیاتور است.

در این شرایط اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که آیا کل رادیاتور کاملاً سرد است یا اینکه مقداری گرما ایجاد می شود.

اگر پکیج ایران رادیاتورکاملاً سرد است ، اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که آیا شیرهای دو طرف در حالت باز قرار گرفته اند یا خیر. همانطور که قبلاً در این مقاله اشاره کردیم شایع ترین دلیل رادیاتور سرد دلیل خاموش بودن در دریچه است. اگر هر دو دریچه باز باشد ، نکته بعدی که باید بررسی کنید (اگر رادیاتور شما با یک نصب شده باشد) این است که آیا شیر ترموستاتیک به درستی کار می کند. مسئله ای که می تواند به مرور زمان رخ دهد این است که پین ​​سوپاپ می تواند کمی گیر کند و اگر این حالت در حالت خاموش قرار گرفته باشد ، رادیاتور گرما ایجاد نمی کند.

راه حل این کار این است که ابتدا سر شیر ترموستاتیک را بردارید تا بررسی شود که پین ​​گیر کرده است یا خیر. می توانید مکانیسم سر را از مقدار ترموستاتیک یا با شل کردن با دست (اگر به اندازه کافی شل باشد) خارج کنید یا با استفاده از بعضی از سوتین یا گیره برای شل کردن سر از دریچه استفاده کنید.

 

شیرهای پکیج ایران رادیاتور

 

وقتی سر از شیر ترموستاتیک خاموش شد ، می توانید یک پین فلزی را درون شیر مشاهده کنید. این باید در وضعیت کاملاً بالا قرار داشته باشد و باید بتوانید آن را فشار دهید و آن را آزادانه به عقب و جلو حرکت دهید . اگر شیر پکیج ایران رادیاتوردر حالت خاموش باشد ، یا در حالت نیمه راه گیر کرده باشد ، شما یک شیر چسبنده دارید و این نیاز به تعمیر دارد. در بعضی مواقع ، صرفاً "رها کردن" شیر با شیر چکش ، یا حرکت آرام آن با پله ها ممکن است برای رفع مشکل کافی باشد . به یاد داشته باشید که در نیروی بی رحمانه سلطنت کنید ! ضربه بزنید و ضربه نکنید عبارت اصلی در اینجا است. اگر دریچه واقعاً گیر کرده باشد ، ممکن است نیاز به تعویض شیر باشد. در حالی که این کار نسبتاً مستقیم به جلو است ، ممکن است برخی از افراد بخواهند در این مرحله لوله کشی برای انجام کار انجام دهند.

 

 

مطالب مشابه

medical information
عیب یابی و تعمیر تردمیل
medical information
عیب یابی و تعمیر شیرآلات خانگی
medical information
عیب یابی و تعمیر تلویزیون
medical information
عیب یابی و تعمیر بخاری گازی
بازگشت