پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب نظافت منزل را نیز مطالعه کنید .

کارگر خدماتی برای نظافت راه پله

کارگر خدماتی برای نظافت راه پله

کارگر خدماتی برای نظافت راه پله


 

نظافت راه پله و مشاعات از مهم ترین بخش های نظافت منزل است .برای نظافت راه پله منازل شخصی ویا ساختمان های مسکونی که تعداد طبقات و واحدهای آن ها بسیار کم است کار ساده ای است که می توان به صورت توافقی و توسط افراد انجام شود . گاهی اوقات برخی از واحدهای مسکونی ، تجاری از کارگر خدماتی برای نظافت راه پله استفاده می کنند و بعضی مواقع افراد ساکن آپارتمان ها کارتمیزی راه پله و نظافت جلوی ساختمان را انجام می دهند . برای نظافت  اماکن اداری ، تجاری ، ساختمان های عمومی ، هتل ها کاری بسیار دشوارتر از نظافت منازل شخصی است .  راه پله های هتل ها همیشه تمیز و ضدعفونی شده است همین امر موجب رونق کسب وکار و افزایش مشتری می شود . شرکت های خدماتی نظافت راه پله مجتمع های اداری بزرگ را به عهده دارند . یکی از رایج ترین کارها در شرکت خدماتی  اعزام کارگر خدماتی برای نظافت است .

 

 

سرویس نظافت راه پله :

 

ما می توانیم نظافت راه پله های شما را به صورت استاندارد تمیز کرده ، بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم . هلپر نظافت های  شما را به صورت منظم و مطمئن تمیز می کنند و در اختیار شما قرار می دهند . هلپر خدمات نظافت  را به گونه ای طراحی کرده است که پله های عمومی شما را تازه و مرتب جلوه دهند و آن را به صورت کامل حفظ کنند . تمام کارهایی که شما مشتریان باید انجام دهید این است با استفاده از اپلیکیشن هلپر درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند ودر زمان مقرر نیروهای ما در محل مورد نظر حضور یابند

 

خدمات سرویس نظافت راه پله :

 

  • قابل اعتماد و انعطاف پذیر
  • آسان برای استفاده و موجب صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود
  • ارزش برای پول با استانداردهای تمیز روشن .
  • ما در هر بازدید برای نظافت راه پله ی شما یک تمیز کردن استاندارد انجام می دهیم . تمیز کردن مکرر یا اضافی بیشتر قابل مذاکره است .

 

 

نظافت راه پله فرش شده :

 

بسیاری از هتل ها و ادارات ، راه پله ها را با فرش یا موکت پوشیده اند . کارگر خدماتی برای نظافت  باید اشیا سنگین را در راه پله ها جمع کنند تا موانعی برای جاروکشی نداشته باشند . گلدان های بزرگ ، مجسمه ها ، جا کفشی ، محل نگهداری روزنامه و بروشور ، یا هرچیز دیگه ای که در راه پله ها وجود دارد باید در یک گوشه به صورت مرتب جمع شوند تا به راحتی بتوان کارهای نظافت راه پله را انجام داد . می توان با استفاده از جارو برقی های قوی راه پله ها را به راحتی تمیز و غبارگیری نمود . همیشه کارگرهای خدماتی برای نظافت راه پله  از جارو برقی های بزرگ با مکش زیاد  برای گرد گیری و تمیز کردن فرش های راه پله استفاده می شود .

 

 

شستشوی راه پله ها :

 

برای نظافت وشستشوی راه پله ها ، اگر بر روی فرش های  راه پله ، لکه یا آلودگی وجود داشته باشد می توانند برای شستشوی فرش و موکت از شرکت خدماتی هلپر کمک بگیرید . یکی از سرویس های  مهم سرکت هلپر خشکشویی فرش و موکت است که می توانید با نصب اپلیکیشن هلپر سفارشات خود را ثبت نمایید واز خدمات آن  استفاده نمایید .

 

ثبت درخواست نظافت راه پله  :

 

شرکت خدماتی نظافتی هلپر از طریق دو درگاه سایت و اپلیکیشن می تواند سفارشات مشتریان را دریافت و ثبت نماید .  مشتریان می توانند برای ثبت سفارش خود به سایت هلپرمراجعه کنند یا با نصب اپلیکیشن آن روی گوشی خود از تمامی خدمات منزل از جمله قیمت  نظافت ودیگر خدمات نظافت  آگاهی داشته باشند . با نصب اپلیکیشن هلپر در هر زمانی که نیاز به دریافت سرویس و یا خدمات نظافتی داشته باشید به راحتی در عرض چند ثانیه سفارش خود را ثبت کنید و در زمان اعلام شده منتظر حضور نیروی خدماتی شرکت هلپر باشید .

 

راهکار و اصول نظافت راه پله :

 

می توان گفت که نظافت ساختمان و راه پله یکی از مهم ترین قسمت ها درنظافت منازل است . نظافت راه پله تکنیک های خاص خودش را دارد وباید نظافت  را با دقت وتوجه بالا ، ظرافت بیشتری صورت گیرد . شرکت خدماتی نظافتی هلپر در نطر دارد با داشتن یک کادر مجرب و متخصص تمام امور نظافت منزل شما را با دقت بالا وبه نحو احسن برای شما انجام دهد . نظافت  های راه پله شامل نظافت پاگردها ، پله ها و راه رو ها ، نرده های ساختمان ، دستمال کشی دیواره های راه پله ، پاک کردن شیشه های داخل ساختمان ، شستن درب ورودی و شستن درب و کابین آسانسور می باشد .

 

مطالب مشابه

medical information
در نظافت منزل از کدام مواد شوینده استفاده کنیم؟
medical information
راهنمای تعمیر اتو لباس
medical information
ترفندهای نظافت منزل
medical information
نظافت منزل در کرج
بازگشت