قیمت تعمیر یخچال

قیمت تعمیر یخچال

قیمت تعمیر یخچال


مجموعه خدمات منزل هلپر ، در زمینه تعمیر وسایل منزل و ارائه خدمات نظافت و ساختمان سازی و تعمیر و بازسازی ساختمان فعالیت می کند . شرکت هلپر برای جلب رضایت مشتری های خود ، سعی دارد قیمت تعمیر تمام وسایل منزل مانند قیمت تعمیر یخچال ، قیمت تعمیر ماشین لباسشویی و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی و ... به صورت شفاف و واضح اعلام کند تا هم از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری کند و هم رضایت مشتری را جلب کند . به این صورت که مشتری وقتی درخواست تعمیر وسایل منزل خود را ثبت می کند به طور مثال قیمت تعمیر یخچال را به طور واضح دریافت کند تا بتواند به راحتی اقدام به تعمیر یخچال خود کند .

رعایت این قوانین مشتری مداری در شرکت هلپر باعث می شود هم مشتریان رضایت کامل داشته باشند و هم متخصصین تعمیرکار وسایل منزل .

خدمات و قیمت تعمیر یخچال در هلپر

شرکت هلپر خدمات زیادی در رابطه با تعمیر لوازم خانگی ارائه می دهد . این خدمات را با قیمت های شفاف به مشتریان ارائه می دهد تا مشتریان عزیز بتوانند برای تعمیر یخچال صرفه جویی بیشتری نمایند . این خدمات شامل موارد زیر است :

شارژ گاز یخچال و فریزر، تعمیر یخچال های ساید بای ساید ، تعمیر یخچال صندوقی ، تعمیر یخچال قصابی ، تعمیر یخچال ایستاده ، تعمیر آبسردکن و تعمیر یخچال ایستاده ، تعویض کمپرسور یخچال و تعویض کمپروسور فریزر و ساید بای ساید ، تعویض هیتر نوفراست ، تعویض سنسورهای دما ، تعویض نمایشگر یخچال ، تعویض برد الکترونیکی یخچال ، تعویض کابل های رابط یخچال ، تعویض فن کندانسور و فریزر و ساید بای ساید ، تعویض ترمودیسک و ترموفیوز نوفراست یخچال ، رگلاژ درب یخچال و فریزر و ساید بای ساید .

قیمت تعمیر یخچال و تعویض قطعات را در ادامه مطرح میکنیم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید برای تعمیر یخچال خود اقدام کنید . باید در نظر داشته باشید که برای تعویض قطعات ضمانت نامه چند ماهه وجود دارد و شما می توانید با اطمینان کامل از اپلیکیشن خدمات منزل استفاده کنید .

 

قیمت تعمیر یخچال هنگام شارژ گاز

اگر یخچال شما دچار نشتی گاز و وکیوم شد حدود قیمت تعمیر یخچال 45000 تومان می باشد. اگر بخواهید کندانسور ضمیمه اضافه شود قیمت ها از حدود 200000 تا 750000 می باشد . شستشوی مدار به طور کامل حدود 45000 می باشد . تعویض فیلتر درایر 15000 و هزینه های ایاب و ذهاب و بازدید از یخچال شما نیز حدود 15000 تا 25000 می باشد که این مبلغ در برابر هزینه  حمل و نقل یخچال بسیار کمتر است و در راستای راحتی بیشتر شما عزیزان صورت می گیرد. هزینه شارژ گاز به تنهای نیز حدود 300000 می باشد .

به طور کلی نشت گاز یخچال به عوامل زیر بستگی دارد :

نشت از جوینت تریزون ، صفحه تریزون ، لوله های دور در ، اواپراتور ، لوله مویین ، درایر ، لوله های کمپرسور ، کندانسور ، لوله های محافظ ساکشن .

 

قیمت تعمیر یخچال در صورت تعویض ترموستات یخچال

تعویض ترموستات یخچال و یخچال فریزر به دلایل زیر لازم می شود .

ممکن است تعویض ترموستات به علت تشکیل یخ و برفک باشد ، یا یکسره کار کردن کمپرسور ، یا زمانی که ترموستات کالیبره نباشد ، زمانی که کامل نتواند فضای یخچال را خنک کند .

قیمت تعمیر یخچال در این صورت از رنج 15000 تا 25000 می باشد .

 

قیمت تعمیر یخچال در صورت تعویض فن یخچال

فن یخچال یکی از قطعات مهم در یخچال می باشد که وظیفه خنک کردن موتور یخچال را بر عهده دارد و اگر دچار مشکل شود باید سریعا اقدام به تعویض آن کنیم .

قیمت تعمیر یخچال در صورت تعویض فن از رنج 65000 تا 185000 می باشد . اگر فن داخل سرامیکی باشد هزینه آن بیشتر خواهد شد و از رنج قیمت 11000تا 650000 می باشد. اگر تعمیر کار برای عیب یابی و رفع عیب به منزل شما بیاید قیمت آن چیزی حدود 65000 می باشد .

 

قیمت تعمیر یخچال در صورت تعمیر برد یخچال

 

قیمت تعمیر برد الکترونیکی یخچال یکی از قسمت هایی است که نمی توان قیمت دقیق و روشنی برای آن در نظر گرفت . زیرا عیب یابی و رفع برد الکترونیکی بخچال ممکن است گاهی زمان زیادی نیاز نداشته باشد و گاهی تعمیر کار یخچال زمان زیادی را برای آن بگذارد . پس قیمت تعمیر برد الکترونیکی یخچال به زمانی که تعمیر کار یخچال برای آن صرف می کند بستگی دارد . شما می توانید برای اطلاع از قیمت های جدید و بروز از اپلیکیشن خدمات منزل هلپر درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و حدود قیمت تعمیر یخچال شما را اعلام کنند . در صورتی که رضایت داشته باشید نسبت به تعمیر آن اقدام می کنید. البته باید در نظر داشته باشید که تعویض قطعات و یا ست کردن برنامه روی آی سی پروگرم ممکن است گاهی زمان بر باشد .

قیمت تعمیر یخچال در صورت سایر خدمات

در صورتی که یخچال شما نیاز به تعمیر یخساز یخچال داشته باشید و یخچال شما از نوع ساید بای ساید باشد ، هزینه تعمیر یخساز در حدود 90000 تا 580000 می باشد و قیمت عیب یابی و رفع عیب یخچال حدود 65000 می باشد و مانند سایر خدمات هزینه بازدید حدود 15000 تا 25000 می باشد .

اگر نیاز به تعویض تایمر یخچال داشته باشید حدود 45000 تا 110000 می باشد .

هزینه تعمیر آبسردکن یخچال نیز در رنج 55000 تا 160000 می باشد. هزینه برطرف کردن آبریزی از یخچال و فریزر از 50000 تا 95000 است و همچنین هزینه تعویض لاستیک درب یخچال از 70000 تا 195000 می باشد .

این قیمت هایی که در این جا ذکر شد یک قیمت حدودی می باشد و برای اطلاع از نرخ دقیق قیمت تعمیر یخچال باید از طریق اپلیکیشن خدمات منزل هلپر و سایت شرکت درخواست خود را ثبت کنید و کارشناسان مربوطه با شما تماس می گیرند و می توانند بعد از بازدید و عیب یابی دقیق قیمت تعمیر یخچال را به شما اعلام کنند .

مطالب مشابه

medical information
هزینه تعمیر چرخ گوشت
medical information
هزینه تعمیر بخارشور
medical information
هزینه تعمیر هود آشپزخانه
medical information
هزینه تعمیر پنکه
بازگشت