تعمیر توالت فرنگی در تهران

تعمیر توالت فرنگی در تهران

تعمیر توالت فرنگی در تهران


 

تعمیر توالت فرنگی در تهران از جمله خدماتی است که توسط تعمیر کاران سامانه خدماتی هلپر با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه برای کاربران در تمام نقاط تهران ارائه می گردد . کاربران در صورت هر گونه ایراد و مشکلات  می تواند برای تعمیر توالت فرنگی به راحتی و به صورت رایگان در سامانه خدماتی هلپر سفارش خود را ثبت کنند . امروزه استفاده از توالت فرنگی در منازل به صورت ویژه ای افزایش یافته است .

گاهی اوقات  پزشکان برای افرادی که دچار فرتوتی سن هستند یا دارای وضعیتی سخت در قسمت لگن و کمر دارند پیشنهاد می کنند که از توالت های فرنگی استفاده کنند . در برخی از بیمارستان ها برای بیمارانی که تازه جراحی انجام داده اند باید از توالت فرنگی استفاده نمایند . افرادی که کمر درد و پادرد در یک مدت طولانی را تحمل نموده اند پزشکان توصیه می کنند که باید از توالت فرنگی به صورت دائم استفاده کنند .

 

خدمات تعمیر توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی با انواع برندهای آن

رفع گرفتگی توالت فرنگی

تعمیر سیفون توالت فرنگی

تعمیر فلاش تانک

در صورت نیاز لوله کشی

تعمیر شناور توالت فرنگی

تعمیر توالت فرنگی در کل تهران بصورت شبانه روزی

 

 

تعمیر توالت فرنگی و رفع گرفتگی آن

خرابی توالت های فرنگی در مقایسه با توالت های معمولی بسیار زیاد است . زمانی که توالت فرنگی شما دچار مشکل می شود در این صورت باید حتما از تعمیر کاران ماهر و با تجربه برای رفع این ایراد و تعمیر توالت فرنگی کمک بگیرید . ممکن است بیشتر مشکلات در توالت های فرنگی در اثر افتادن اجسام همانند سکه فلزی ، دسته کلید ، موبایل و دستمال کاغذی . همین اجسام موجب می شود که توالت فرنگی دچار گرفتگی می شود .

 

تعمیر توالت فرنگی در محل

سامانه فنی خدماتی هلپر تمام خدماتی که در زمینه تعمیر توالت فرنگی اختیار کاربران قرار می دهد به صورت آنلاین می باشد . کاربران می توانند از چند روش برای ثبت سفارش اقدام کنند . کاربران می توانند از طریق سایت هلپر یا با نصب اپلیکیشن هلپر می توانند در کمتر از چند دقیقه برای ثبت درخواست خود اقدام کنند . در این صورت بعد از ثبت درخواست مشتری کارشناسان می توانند با مشتری تماس بگیرند و تمام اطلاعات مورد نیاز را از مشتری دریافت و برای تعمیر کاران ارسال کنند .

 تعمیر کاران باید در زمان و ساعت مشخص شده در محل حاضر شوند و خدمات مورد نیاز کاربران را ارائه دهند . با توجه به این که شهر تهران یک شهر کاملا بزرگ می باشد کارشناسان باید طبق سفارش مشتری نزدیک ترین تعمیر کار را برای مشتری انتخاب کنند . بنابراین در این صورت مشتری هزینه اضافی بابت ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنند و در هزینه های خود صرفه جویی می کنند .

 

 

راههای عیب یابی و تعمیر توالت فرنگی

 

  1. علت کار نکردن سیفون توالت فرنگی

اگر سیفون توالت فرنگی شما کار نمی کند یا این که ممکن است آب سیفون شما کم شود ، این احتمال وجود دارد که توالت فرنگی شما دچار گرفتگی شده باشد و یا این که دستگیره یا دکمه توالت فرنگی شل و یا سفت شده باشد . در این صورت اگر نیاز به تعمیر توالت فرنگی باشد باید شیر تامین آب توالت را از قبل ببندید، بنابراین بدین صورت از سرریز شدن آب تانکر جلوگیری می کنید. سپس می توانید درب تانکر توالت فرنگی را باز و میله شناور را بررسی نمایید اگر ایراد از شناور توالت باشد ، باید شناور توالت فرنگی را تعمیر نمایید .

با بررسی دریچه تخلیه آب به کاسه ، در صورتی که با فشار دادن دکمه به خوبی عمل نکند در این مواقع باید برای تعمیر توالت فرنگی با یک تعمیر کار ماهر تماس بگیرید .

  1. علت کامل تخلیه نشدن سیفون توالت فرنگی

در این واقع باید باید بررسی کنید که سطح آب داخل تانکر طبق دستور العمل کارخانه سازنده به صورت کامل پر شود . در این زمان باید مطمئن شوید که دریچه تخلیه به شکل کامل در جای خود قرار گرفته باشد و با دریچه کاملا هم سایز باشد . گاهی اوقات ممکن است عدم تطابق سایز این دو دریچه موجب ایجاد این مشکل در تخلیه گردد .

 

  1. چرا تانکر توالت بسیار کند پر می شود ؟

اگر زمان زیادی طول می کشد که آب تانکر توالت فرنگی پر شود، اولین کاری که باید صورت گیرد این است شیر تامین آب توالت فرنگی مورد بررسی قرار گیرد . در مرحله بعدی باید چک کنید که دریچه پر شدن آب ، رسوب نگرفته باشد و مسدود نشده باشد.

 

مطالب مشابه

medical information
در نظافت منزل از کدام مواد شوینده استفاده کنیم؟
medical information
هزینه تعمیر چرخ گوشت
medical information
هزینه تعمیر بخارشور
medical information
هزینه تعمیر هود آشپزخانه
بازگشت