تعمیر شوفاژ

تعمیر شوفاژ

تعمیر شوفاژ


 

 

شرکت هلپر یک شرکت خدماتی فنی ،  که  دارای یک تیم مجرب برای نصب و تعمیرات است . مشتری می تواند با خیال راحت تعمیرات وسایل  منزل را به شرکت هلپر بسپارد . برای تعمیرات شرکت هلپر تضمین و رضایت مشتری  را در نظر گرفته است .

شرکت هلپر با استفاده از نیروهای فنی خود نصب و تعمیر شوفاژ ، تعمیر و تعویض پمپ های شوفاژ را برای مشتریان خود  انجام می دهند . تمام تعمیرات توسط تعمیرکاران و سرویس کار آموزش دیده در شرکت هلپر برای مشتریان صورت می گیرد . درصورتی که هیچ تجربه ای از نصب و تعمیر شوفاژ ندارید می توانید نصب و تعمیرات خود را به شرکت هلپر بسپارید . می توانید با نصب اپلیکیشن  هلپر درخواست خود را در هلپر ثبت کنید واز خدمات فنی هلپر بازدید و مشاوره رایگان دریافت کنید . با ثبت درخواست مشتری تعمیرکاران هلپر پس از تشخیص مشکل شما ، در صورت رضایت مشتری اقدامات لازم را به نحو اخسن برای تعمیر شوفاژ شما انجام می دهد .

سرویس های مرتب شوفاژ می تواند از هزینه های اضافی برای تعمیر شوفاژ خود و تعویض قطعات اصلی جلوگیری کند . برای تعمیر شوفاژ باید سرویس کار تخصص و تجربه کافی داشته باشد . بدون هیچ گونه اطلاعات کافی نباید اقدام به تعمیر شوفاژ کند . برای سرویس شوفاژ باید  اول این موارد را بررسی شود .

ابتدا شیر گاز ،  شیلنگ گاز ،  فیلنر گاز مشعل بررسی شده و هر هیچ گونه نشتی و یا خرابی نداشته باشد  . وجود کوچکترین نشتی گاز می تواند خطرساز باشد .  در صورت مشاهده و اطلاع از نشتی گاز با سرویس کار شوفاژ تماس بگیرید .

 

بررسی مشکل  شوفاژ :

 

گاهی اوقات با خرابی یک قطعه  موجب خرابی درست کار نکردن شوفاژ می شود و در نهایت شوفاژ از کار می افتد .
وقتی که  شوفاژ روشن نمی شود ، باید  ابتدا از وصل بودن برق اطمینا ن  حاصل کنید . اگ برق در مدار جریان دارد ، کابل های برق ، ترموستات و المنت های گرمایشی را تست کنید .
زمانی که  شوفاژ روشن می شود ولی گرمای لازم را ندارد ،  می توانید المنت های گرمایشی را بررسی کنید .
هنگامی که  شوفاژ روشن  شود ولی فن های آن کار نکند ،  باید فن را تست کنید. همچنین  می توانید از یک جاروبرقی برای پاک کردن گردو غبار از فن استفاده کنید .

 

 

وسایل مورد نیاز برای تعمیر شوفاژ :

 

برای خریداری نمودن قطعات تعویضی یک شوفاژ از یک تولید کننده یا یک مکان مطمئن انجام می شود . برای خرید کردن قطعات شوفاژ مدل ها و برند های وجود دارد که خیلی از فروشگاه ها این قطعات را ندارند .  خود شما نیز می توانید شوفاژ را باز کنید با پیدا نمودن قطعه خراب و جدا نمودن آن ، قطعات خراب را پیش یک  متخصص ببرید تا قطعه خراب را برای شما تعویض نمایید .

 

ابزار های مورد نیاز تعمیر شوفاژ :

 

  • پیچ گوشتی
  • انبر دست قابل تنظیم
  • مولتی متر
  • انبر دست بلند

 

 

هزینه تعمیر شوفاژ در هلپر :

 

با تموم شدن فصل تابستان ، درخواست ها برای سرویس و تعمیر شوفاژ افزایش می یابد . برای حفظ سلامتی و رفاه خانواده باید لوازم گرمایشی را قبل از شروع فصل سرما سرویس کرد . شرکت هلپر برای تعمیرات  و نصب شوفاژ منزل  شما تضمین و رضایت مشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است

سرویس کاران شرکت هلپر با هزینه مناسب نصب وتعمیرات شوفاژ را برای شما انجام می دهند . هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ به صورت شفاف و جزئی به مشتری  اطلاع رسانی شده است .

سرویس کاران برای تهیه لوازم وقطعات می توانند با مشورت با مشتری انجام دهند . در صورت خرید لوازم مورد نیاز مشتری فاکتور خرید به شما ارائه می شود . سرویس کاران بهترین قطعات ودارای گارانتی  را برای تعمیر شوفاژ و تعویض قطعات آن  استفاده می کنند . برگه گارانتی نیز به مشتری تحویل داده می شود .  همیشه هزینه  سرویس و تعمیرو دستمزد سرویس کار شوفاژ مبلغ ثابتی نیست به تعداد شوفاژ و میزان آسیب شوفاژ محاسبه می شود . 

 

 

 

مطالب مشابه

medical information
هزینه تعمیر چرخ گوشت
medical information
هزینه تعمیر بخارشور
medical information
هزینه تعمیر هود آشپزخانه
medical information
هزینه تعمیر پنکه
بازگشت