پیشنهاد می شود قبل از خواندن این مطب خدمات منزل با چند کلیک را نیز مطالعه کنید .

تعمیر خودرو پراید

تعمیر خودرو پراید

تعمیر خودرو پرایدپراید از دهه 70وارد صنعت خودرو سازی ایران شد اتومبیل پراید در کشور ما به دلیل قیمت ارزان و ویژگی هایی که دارد خیلی زود توانست در بین مردم طرفداران زیادی پیدا کند این خودرو مناسب برای رفت وامد روزانع،و گاهی برای کسب درامد استفاده می شود چون روز به روز قیمت تمام خودرو ها در حال افزایش است بنابراین نگهداری از ان حائز اهمیت می باشد البته هر وسیله نقلیه ای نیاز به سرویس و تعمیر دارد خدمات تعمیر اتومبیل جزو خدماتی است که به صورت سیار انجام می شود البته کار یک مکانیک خودرو شامل تعمیرات جزئی و کلی ماشین مش ششود پس برای تعمیر ماشین باید از یک تکنسین مجرب استفاده کرد افراد تازه کار ممکن است به خودروی شما اسسیب برسانند.
خدمات تعمیر پراید در هان جایی که ماشین خراب می شود دغدغه بسیاری از رانندگان عزیز می باشد وقتی خودورو دارای مشکلات جزیی است ساده ترین راه بردن ان به تعمیرگاه برای تعمیر می باشد .ولی اگر ماشین شما در جایی دیگر خراب شود انتخاب یک تعمیرگاه ماهر کار دشواری می باشد بنابراین شما مجبور هستید با ییک تماس با مکانیک مشکل خودروی خود را حل نمایید

 

مکانیک سیار خودرو پراید:

 

یک فرد تکنسین و مجرب می باشد این فرد با یک شاگرد مکانیک فرق زیادی دارد گذراندن دوره های عمومی تعمیر خودرو برای این اشخاص حرفه ای الزامی است مکانیک خرفه ای فردی است که ابتدا عییب خودرو را تشخیص می دهد بعد از ان اقدام به سرویس دهی خودرو می نمایداز جمله قسمت هایی که باید مورد بررسی قرار بگیرند قسمت های زیر می باشند . تعورض روغن، تعویض تسمه، دیسک و صفحه، تنظیم موتور، دیاگ خودرو و همه بخش های مکانیکی ماشین در حیطه کاری تعمیرکار خودرو قرار دارد.بیشتر خرابی هایی که در پریاد می باشد عموما به این پنج مشکل مربوط می شوند که در قسمت زیر به بررسی ان ها می پردازیم:

• سوخت رسانی شامل : باک بنزین، پمپ، لوله ها، فیلتر هوا، انژکتور
• برق رسانی شامل: باطری و دینام، شمع، کویل و وایرها
• سیستم انتقال شامل: دسیک کلاچ، فلابویل، گیربکس، پولوس، دیفرانسیل و چرخ ها
• خنک کاری شامل: رادیاتور، پروانه و تسمه پروانه، واتر پمپ، ترموستات و لوله ها
• روغن کاری شامل: فیلتر روغن، گیج، پمپ روغن، کارتر

 

خدماتی که مکانیک سیار خودرو انجام می دهد:

 

وقتی موتور خودرو شما دچار اسیبی شود برای رفع ان باید از افراد تکنسین و مجرب کمک گرفت افراد تازه کار ممکن است ان مشکل را چند برابر کنند و موجب سوراخ شدن موتور خودرو شوند گاهی یک مشکل ساده به دست افراد تازه کار ممکن است تبدیل به یک مشکل بزرگ شود در این گونه مواقع باید تعمیر خودروی خود را بدست افراد حرفه ای بسپارید ان ها با پیدا کردن مشکل و تعویض قطعه مشکل خودروی شما را حل می کنند در بسیاری از مواقع مشکل خودروی شما مربوط به تعویض روغن می باشد سرویس های دوره ای از خودروی شما می توانند عمر خودرو را افزایش دهند با توجه به قیمت پراید، پرداخت هزینه های مربوط به مکانیک سیار پراید بسیار مقرون به صرفه باشد.

 

• تعمیر موتور خودرو
• سرویس کاری موتور
• تعمیر گیربکس جعبه دنده
• تعمیر دیفرانسیل و سیستم انتقال
• تعمیر سیم کشی خورو و برق رسانی
• تعمیر وسایل جانبی و قطعات موتور خودرو و .......

 

 

خدمات آنلاین مکانیک سیار پراید گروه فنی و نرم افزاری هلپر:

 

با نصب اپلیکیشن رایگان هلپرمی توانید از صدها سرویس خدماتی و فنی در محل استفاده کنید. سرویس تعمیرات خودرو از کاربردی ترین سرویس های فنی و نرم افزاری هلپر است. با استفاده از این سرویس می توانید از خدمات تخصصی مکانیک همراه در محل بهره مند شوید. تنها با چند کلیک سفارش خود را در سامانه هوم سرویز به رایگان ثبت کنید. در کوتاه ترین زمان تعمیرکار حرفه ای و با تجربه هلپر با شما تماس می گیرد. در صورت نیاز به تعویض قطعه، امکان خرید قطعه اصلی توسط تعمیرکار با هماهنگی قبلی وجود دارد. حتما در قبال خرید قطعات خودرو، فاکتور تحویل داده می شود. با سرویس تعمیر خودرو و استفاده از خدمات مکانیک سیار پراید نیازی به حمل ماشین به کارگاه و بکسل اتومبیل نیست. همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل مشاوره رایگان و پشتیبانی کامل است.

مطالب مشابه

medical information
هزینه تعمیر چرخ گوشت
medical information
هزینه تعمیر بخارشور
medical information
هزینه تعمیر هود آشپزخانه
medical information
هزینه تعمیر پنکه
بازگشت