تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی


 

کولر های ابی جزو دستگاه های الکتریکی – مکانیکی هستند که خیلی زود دچار استهلاک می شوند و در صد عمر ان ها نسبت به سایر کولر ها کمتر می باشد و بیشتر مواقع نیاز به تعمیراتی دارند که خوب سرویس شوند باید برای ان ها سایه بان مناسب ایجاد نمود که در معرض نور خورشید قرار نگیرند هر چقدر در سایه باشند در صد باد ان ها زیادتر می شود . تقریبا در همه موارد نیاز به تعمیر کولر آبی ما باید به سراغ تعمیرکارها بریم و به کمک اونها ، کولرهای آبی رو به چرخه استفاده مجدد برگردونیم ما در گروه نرم افزاری هلپر ، با یافتن راهکارهای مناسب برای مهار هوای داغ در روزهای گرم تابستان ، به سراغ بررسی نکاتی رفتیم که می تواند در زمینه  تعمیر کولر آبی برای همگان مفید واقع شود ما در این مقاله یک خلاصه از ان می گوییم .

در سال های اخیر با گرم شدن زمین ، برای خنک کردن خانه ها نیاز به وسایل کمکی مانند کولر های آبی است . یکی از ضروری ترین کارها برای خنک نگه داشتن خانه در فصل گرم تابستان ، راه اندازی و سرویس کولر های آبی است .  در فصل گرم  برای تنظیم دمای هوا می توانید با روشن نمودن کولر آبی از هوای مطبوع وخنک لدت ببرید .

اما زمانی که تصمیم به راه اندازی کولر آبی می گیریم ، اولین سوالی که ذهن را به خودش مشغول می کند این است که یک سرویس کارحرفه ای  کولرآبی از کجا پیدا کنیم ؟ تعمیرکار کولر آبی در نزدیکی ما وجود دارد ؟  وقتی کولر جدیدی می‌خریم و نیاز به نصب کولر داریم  از چه کسی کمک بگیریم ؟ نمایندگی تعمیر کولر آبی در شهر شما  کجاست ؟ اگر شما هم تصمیم به سرویس و تعمیر کولر آبی دارید ، اگر به دنبال تعمیرکاربرای تعمیر کولر آبی در تهران و شهرستان ها هستید ، شرکت هلپر به شما کمک می‌کند  زودتر به خواسته خود برسید و از خدمات سرویس کولر های آبی بهره ببرید  .

 

نکات مهم برای تعمیر کولر آبی :

 

یکی از مهم ترین مسائل به خصوص درروز های گرم  فصل تابستان تعمیر کولر آبی است . گاهی اوقات دسترسی به تعمیر کار برای تعمیر کولر آبی در برخی شرایط سخت و دشوار است . به همین دلیل چند نکته مهم برای تعمیر کولر آبی  اشاره می کنیم .

 • تعمیر کولر آبی عبارت است از شناخت دقیق فنی ، علمی و کارکرد و عملکرد کولر های آبی . به عبارت دیگر تعمیر کار یا سرویس کار کولر آبی باید اطلاعات کاملی  در خصوص کولرهای آبی داشته باشد تا بتواند نسبت به تعمیر کولر آبی اقدام کند .
 • برای تعمیر کولر آبی باید تعمیر کار دوره آموزشی تعمیر کولر آبی را گذرانده باشد .
 • شناخت کافی از قطعات و تجهیزات نصب شده در مجموعه ی کولر آبی برای تعمیر کولر آبی ضروری است . در صورت عدم شناخت ، شناسایی عیب ها و مشکلات به وجود اومده بسار سخت است .
 • برای تعمیر کولر آبی آشنایی کافی در حوزه برق شهری و سیم پیچی الکترو موتورها می باشد .

 

 

 

تعویض یا تعمیر کولر آبی کدام  مقرون به صرفه است ؟

 

اگر می خواهید کولرآبی خود را تعمیر کنید یا متوجه هرگونه ایراد فنی شدید در کولر شدید باید حتما با یک تعمیر کار کولر آبی مشورت کنید و هزینه پرداختی برای تعمیر کولر آبی از آن ها جویا شوید اگر هزینه برای تعمیر قطعه معیوب کمتر از تعویض کولر آبی بود  ، برای تعمیر کولر آبی اقدامات لازم را انجام دهید در غیر این صورت قطعه خراب را تعویض نمایید تا در آینده هزینه ی کمتری بابت تعمیر کولر آبی پرداخت نکنید .

 

خدمات تعمیر کولر آبی در هلپر :

 

 • تعمیر کولر آبی با کم ترین هزینه
 • تعمیر کار ماهر کولر آبی
 • تعمیر کولر آبی در هلپر با حضور سریع در محل و تضمین رفع عیوب
 • تعمیر کولر آبی به صورت 24 ساعته
 • در سریع ترین زمان تعمیر انواع کولر آبی

 

 

 

 

یک نکته مهم در مورد مشکل کم ابی :    

 

چون ما در یک کشور کم اب زندگی می کنیم باید حواسمون به مشکل کم ابی باشد تا بتوانیم این مشکل را برای نسل های بعدی حل کنیم استفاده از سایبان کولر آبی ، سرویس کولر آبی قبل از استفاده مجدد در طول بهار و تابستان ، تعمیر کولر آبی هر زمان که احساس کنیم مشکلی پیش اومده ، کارایی کولرهای آبی رو به میزان زیادی بالا خواهد برد .

 

فواید تعمیر کولر آبی قبل از شروع فصل گرما :

 

 • کاهش مصرف برق کولر آبی
 • سیستم گردش هوا در کولر آبی به راحتی و مطلوب تر انجام می شود
 • افزایش طول عمر کولر آبی
 • جلوگیری از خرابی زود هنگام موتورو تعمیر کولر آبی
 • خراب نشدن کولر آبی در فصل تابستان

 

شرکت هلپر چه خدماتی درزمینه‌ ی  سرویس کولر آبی ارائه می‌کند ؟

تمام خدمات سرویس کولر آبی  را از متخصصان حرفه ای شرکت هلپر بخواهید ؛ خدماتی  که  توسط  متخصصین سرویس کولر ، شرکت هلپر  ارائه می شود عبارتند از :

 • نصب کولر آبی
 • تعمیر کولر آبی پوشالی
 • تعمیر پمپ آب کولر، تعمیر دینام کولر و تعمیر موتور کولر آبی
 • سیم پیچی موتور و دینام کولر آبی
 • تعویض پوشال و تعویض برزنت کولر آبی
 • تعویض تسمه ، یاتاقان و پروانه کولر آبی
 • لوله‌کشی آب کولر و رفع نشتی کف کولر، عایق ‌کاری کف و تعویض کف کولر آبی
 • سیم‌ کشی و برق‌ کشی کولر آبی
 • سرویس کامل کولر آبی و سرویس جمع ‌آوری کولر آبی در زمستان

 

تعمیر کولر آبی با تعمیرکار کولر آبی با تجربه و ماهر :

 

آیا شما برای سرویس و تعمیر کولر آبی منزل نیازمند یک تعمیر کار کولر آبی هشتید ؟ خدمات سرمایشی شرکت هلپر ، تعمیرات کولر آبی در تهران و شهرستان در خدمت شما هستند . اعزام بهترین تعمیر کار کولر آبی ، تعمیر موتور کولر آبی ، تعویض یاتاقان کولر آبی ، روغن  کاری دینام کولر آبی ، روغن کاری یاتاقان کولر آبی با مناسب تزین هزینه برای تعمیرکولر آبی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در شهرهای مختلف می باشد .

 

 

 

برای رفع کردن بوی بد کولرآبی : 

 

گاهی اوقات شاید شما متوجه شده اید که کولر شما بوی بدی گرفته و این بو برای شما ناخوشایند می باشد در این گونه مواقع افراد به فکر تعویض پوشال ، و تمیز کردن کولر می افتند اما نیم سوز شدن کولر ،  جمع شدن آب برای مدت طولانی در کف کولر ( آلوده شدن کف کولر با باکتری‌ها و قارچ‌ها ) و در نهایت زنگ زدن پره‌ها و دیواره‌ های کولر هم می‌تونه موجب این اتفاق بشه پس در این گونه مواقع کولر را به دقت بازرسی نمایید و وقتی متوجه مشکل ان شدید اقدام به تعمیر ان نمایید .
اگر برای روزهای تابستان خود می خواهید در معرض هوای خنک قرار بگیرید باید کولر ابی خود را سرویس کنید و مشکلات ان را رفع نمایید .  همان طور که توضیح دادیم یک سایه بان در بالای کولر شما می تواند مفید واقع شود یا برای تعمیر کولر خود می توانید با گروه نرم افزاری اچاره تماس بگیرید پشتیبانان این گروه به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد حتی می توانید از اپلیکیشن هلپراستفاده نمایید در این اپلیکیشن تلاش شده ، متخصصان مختلف رو به متقاضیان مختلف ، ارتباط بدن و همه این متخصص ها بسته به امتیازی که دارند ، میتونن انتخاب بشن امیدوارم با خواندن این مقاله بتوانید اقدام به تعمیر کولر خود نمایید .

 

سفارش آنلاین تعمیر کولر آبی چه مزیتی برای مشتری  دارد ؟

 

 • پیدا کردن تعمیر کاربرای تعمیر کولر آبی در کمترین زمان :   

مشتری می تواند با استفاده از اپلیکیشن هلپر درخواست خود را برای تعمیر کولر آبی ثبت نمایند . مشتری با استفاده از اپلیکیشن هلپر می تواند بهترین سرویس کار کولر آبی را در کمترین زمان پیدا کند و سرویس کار به درب منزل مشتری مراجعه کند و تعمیرات لازم را انجام دهد و احتیاجی نیست برای یافتن تعمیر کار کولر آبی ، زمان زیادی را صرف کند .

 

 • بهره ‌گیری از خبره ‌ترین تعمیرکاربرای تعمیر کولر آبی :

متخصصان کولر آبی ، همگی از بهترین و ماهر ترین تعمیر کاران  کولر آبی شرکت هلپر هستند و در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت ، تعمیرات شما عزیزان را انجام خواهند داد .

 

 • افزایش راندمان کولر آبی و جلوگیری از اتلاف انرژی: 

اگر شما سرویس های دوره ای کولرهای آبی خود را مرتب انجام می دهید و تعمیر کولر آبی را در صورت وجود کوچک ترین اشکال برای کولر های آبی خود انجام می دهید ، در این صورت می توانید عمر مفید کولرهای آبی خود را افزایش دهید .  یک کولر آبی  سالم  ،  آب و برق کمتری نسبت به یک کولر آبی خراب  ، مصرف می کند .

 • پشتیبانی هلپر : 

تیم پشتیبانی  شرکت هلپر همیشه در کنار شما عزیزان است تا مانع از بروز مشکلات شما شده ودر همه لحظه ها به شما کمک می کنند تا بالاترین و بهترین کیفیت خدمات  و امنیت برای شما مشتریان عزیز انجام شود .

 

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

medical information
هزینه تعمیر چرخ گوشت
medical information
هزینه تعمیر بخارشور
medical information
هزینه تعمیر هود آشپزخانه
medical information
هزینه تعمیر پنکه
بازگشت