شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان


 

هرساله هنگامی که به نزدیکی سال نو می رسیم خانه تکانی یک امر ضروری در خانه ها می باشد که علاوه بر تمیز کردن اثاثیه منزل و گردگیری از اتاق ها واسباب خانه ، شستشوی مبلمان منزل نیز جزو خانه تکانی سال نو می باشد ، شستشوی مبلمان و خشک کردن در منزل مشتریان ازجمله خدمات هلپر می باشد که تقاضا برای آن در تمام سال وجود دارد و در نزدیکی سال نو به اوج خود می رسد . شرکت هلپر برای شستشوی مبلمان مشتریان از دستگاه های مخصوص مبل شویی استفاده می کند و برای اطمینان مشتریان این کار را در منزل و جلو چشم خود مشتری انجام می دهد . تمامی افراد مجموعه هلپر سعی خود را برای جلب رضایت مشتریان هم در کیفیت خدمات و هم در سرعت بخشیدن به خدمات به کار می گیرند  .

 

طریقه شستن مبل

 

 

شستشوی مبلمان یک خدمت تخصصی در هلپر می باشد که افراد از آخرین دستگاه های مبل شویی استفاده می کنند تا علاوه بر شستشوی مبلمان به بافت پارچه مبل آسیبی نرسد ، در هنگام شستشوی مبلمان ابتدا بایستی گردگیری انجام گیرد با دستگاه های مکنده این کار انجام می گیرد البته قابل ذکر است که خود افراد نیز می توانند با جاروبرقی عمل گردگیری از مبلمان را انجام دهند . شستشوی مبلمان بر اساس برچسب مشخص شده برای هر مبل انجام می گیرد و نمی توان برای انواع مبلمان های مختلف همیشه یک روش را بکار برد ، استفاده از آب و کف فراوان در هنگام شستشوی مبلمان ممکن است به پارچه مبل آسیب برساند بر همین اساس استفاده از برچسب مبل برای شستشو می تواند در کسب بهترین نتیجه کمک کند .

 

شستشوی مبلمان در محل

 

برای از بین بردن لکه ها استفاده از بخار آب بهترین گزینه می باشد ،  استفاده از شوینده های قوی می تواند به بافت پارچه آسیب برساند برای شستشوی مبلمان بهترین گزینه همین دستگاه مبل شور می باشد که همکاران ما در مجموعه هلپر شستشوی مبلمان را بر اساس جنس مبلمان انجام می دهند تا بهترین نتیجه حاصل شود . اگر قصد دارید شستشوی مبلمان خود را با همان روش سنتی اسفنج و آب و صابون انجام دهید باید به این نکته توجه کنید که لکه های قدیمی با این روش از بین نمی روند و ممکن است وضعیت را بدتر کنید . پس بهترین گزینه برای شستشوی مبلمان این است که شستشوی آنها را به افراد متخصصی که با دستگاه های پیشرفته و بر اساس برچسب مبلمان این کار را انجام می دهند بسپارید و از نتیجه کار نیز اطمینان داشته باشید .

 

شستشوی مبلمان با دستگاه مبل شور

 

برای از بین بردن لکه ها ی مبل بایستی بر اساس نوع لکه از لکه برهای مختلفی استفاده نمود ، بعضی مواقع لکه های موجود روی مبلمان با بخار شویی از بین می روند اما اگر بر روی مبل لکه هایی مانند : چربی ، جوهر یا مواردی از این قبیل باشد بایستی از لکه بر های قوی استفاده کرد که متخصصین موجود در مجموعه هلپر با تجربه کافی می توانند به راحتی لکه های سر سخت از روی مبلمان را پاک کنند . برای شستشوی مبلمان بر اساس اینکه جنس مبل پارچه ای ، چرمی ، استیل یا ... باشد متفاوت است برای رنگ های روشن و سفید بایستی دو بار شستشو انجام شود و با توجه به جنس رویه بهترین روش برای شستشوی مبلمان انتخاب می شود تا بهترین نتیجه به دست آید . با صرف هزینه اندکی برای شستشوی مبلمان خود می توانید از هزینه های هنگفت خریداری مبلمان جدید جلوگیری کنید قیمت های شستشوی مبلمان و خشک شویی مبلمان در هلپر بسیار پایین در نظر گرفته شده است از نظر کیفیت ارائه خدمات نیز می توانید با خیالی راحت به هلپر اعتماد کنید ، دستگاه های نوین و افراد آموزش دیده را در مجموعه هلپر به کار گرفته ایم تا بهترین نتیجه به دست آید .

 

روش های شستشوی مبلمان

 

شستشوی مبلمان نه تنها باعث جذابیت بیشترمبل می شود ،  بلکه طول عمر آن را به طور بی اندازه طولانی می کند .  در حالی که شستشوی مبلمان از یک خانه می تواند یک شرکت بزرگ باشد ، اما نیازی به دردسر نیست . در بیشتر موارد ، گرد و غبار مرتب و جاروبرقی به همراه تمیز کردن عمیق نیم ساله ، باعث می شود مبلمان شما فوق العاده به نظر برسند .

 

مهمترین بخش در طی فرایند تمیز کردن منزل ، تمیز کردن تمام مبلمان شما است . همیشه ایده خوبی است که مرتباً سرویس تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی را با هلپررزرو کنید . یا بهتر از این ، همیشه می توانید با یکی از شرکت های پیشرو در زمینه شستشوی مبلمان به صورت حرفه ای ، با هلپرتماس بگیرید تا بیاید در محل شستشوی مبلمان شما را در حضور خودتان انجام دهند . مبلمان چیزی است که همه ما به آن احتیاج داریم و همه ما پول و وقت زیادی را صرف انتخاب قطعات مناسب مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی می کنیم .

 دانستن نحوه شستشوی مبلمان به شکل صحیح که بسیاری از مردم نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند . به همین دلیل تیم تمیز کننده حرفه ای ما در هلپر کاملاً آموزش دیده اند که دقیقاً بدانند چه مواد شیمیایی و چه ابزاری برای پارچه های صحیح استفاده می شود . استفاده از یک محصول تمیز کننده غلط شیمیایی یا اثاثه یا لوازم داخلی می تواند به مبلمان شما آسیب برساند. به همین دلیل همیشه ایده خوبی است که با یک شرکت نظافت مانند ما تماس بگیرید تا بیاید و اثاثه یا لوازم داخلی شما را تمیز کند . ما آموزش دیده ایم که با همه پارچه هایی که ممکن است در آن قرار بگیرد ، خواه پنبه ، کتان ، چرم و غیره .

هنگامی که ما در حال شستشوی مبلمان شما  هستیم ، مبل ، صندلی ، کوسن یا تشک ما هوور ، مبلمان خود را با یک بخار تمیز کننده حرفه ای تمیز کرده و بگذارید تا خشک شود . با پارچه هایی از جمله چرم تمیز عمیقی را انجام خواهیم داد. همچنین از نرم کننده و پولیش حرفه ای استفاده خواهیم کرد . به این ترتیب که پس از اتمام آن ، براق و تمیز باشد بدون آن احساس چسبنده ای که ممکن است بعضی مواقع با برخی از محصولات تمیز کننده دریافت کنید .

 

نحوه شستشوی مبلمان پارچه ای

 

مبل های پارچه ای عالی به نظر می رسند و می توانند به خصوص دنج باشند . آنها همچنین می توانند یک کابوس اصلی در هنگام شستشوی مبلمان باشند . اما گاهی اوقات این اتفاقات رخ می دهد و مگر این که بخواهید مبل خود را با آن پوشش های پلاستیکی زیبا آراسته کنید ، لازم نیست بدانید که چگونه یک مبل پارچه را تمیز کنید .

 

وضعیت شایسته اتاق راحتی خود را با کمک برخی از روش های مفید استفاده کنید .

اما در ابتدا ... قبل از شستشوی مبلمان نگاه کنید .

در تعیین نحوه شستشوی مبلمان پارچه ای به شکل صحیح باید چند فاکتور را به خاطر بسپارید .

 

 1 -  در زمان شستشوی مبلمان شما باید دستورالعمل های سازنده خود را مرور کنید . 

2 - درزمان شستشوی مبلمان برچسب ها می توانند به بسیاری از سؤالات مربوط به شستشوی مبلمان پاسخ دهند.

3 -  در زمان شستشوی مبلمان به درستی خواندن برچسب تمیز کردن می تواند اندوه بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد .

4 - در زمان شستشوی مبلمان شما هرگز نباید از روش های توصیه شده تمیز کردن روی برچسب ها فاصله بگیرید .

 

خدمات شستشوی مبلمان به صورت حرفه ای

 

ما همچنین برای پارچه های ظریف تر می توانیم یک سرویس شستشوی مبلمان در هلپررا به شما ارائه دهیم . برای این کار ممکن است از یک فوم تمیز کننده حرفه ای یا یک محصول تمیز کننده ویژه گازدار استفاده کنیم . در مرحله اول ما به اثاثه یا لوازم داخلی خلاء کامل می دهیم تا هرگونه گرد و غبار گشاد ، مو یا مواد غذایی را از بین ببرید . ما همچنین در صورت امکان کوسن ها را برداشته می کنیم تا قسمت زیرین بالشتک کاملاً تخلیه شود . سپس ما به تمیز کردن کف یا مواد تمیز کننده کربن شده اضافه خواهیم کرد و یا با پارچه به آرامی مالش می دهیم یا به راحتی به فیز می گذاریم . حباب های کربناتیو از بین می رود و این به کارآیی کلیه خاک های عمیق جا سازی شده کمک می کند و همه را به سطح بازگرداند . هنگامی که ما از این مرحله راضی شدیم ، از یک خلاء قدرتمند برای پاک کردن هرگونه باقی مانده خاک استفاده خواهیم کرد و شما را با یک مبل خشک ، تمیز و تمیز و تازه بو ، تشک یا صندلی باقی می ماند .

مطالب مشابه

medical information
نکات مهم در شستشوی مبلمان
medical information
نکاتی جهت شستشوی فرش در قالیشویی
medical information
هزینه شستشوی مبلمان
medical information
راهنمای شستشوی مبلمان
بازگشت