درباره مادرباره هلپر

گروه نرم افزاری هلپر اقدام به ایجاد بهترین سامانه آنلاین ارائه خدمات بر بستر فناوری اطلاعات در شهر ایلام کرده است که فعالیتش را از سال 1398 آغاز نموده است .

سامانه خدماتی هلپر در تلاش است تا بستری فراهم سازد که در آن مشتریان بتوانند در کمترین زمان دغدغه های مربوط به نظافت ، تعمیرات ، کارواش ، امور مربوط به آموزش و مشاوره و چندین خدمت دیگر را با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت ، برطرف نمایند. گروه نرم افزاری هلپر در تلاش است با حمایت از مهندسان بومی ضمن استغالزایی و بازاریابی برای تمامی تعمیرکاران و خدماتی های سطح استان نسبت به خدمات رسانی به مردم عزیزمان اقدام کند و امیدوار است که در این استارتاپ بومی بتواند زمینه اشتغال و زندگی راحتتری را برای مردم عزیزمان فراهم کند .

سامانه خدماتی هلپر این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر خدمتی که مورد نیازشان است ، اعم از :

نظافت ، نظافت منزل ، قلیشویی و خشکشویی ,تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین ، کارواش و غیره را از طریق وب سایت و اپلیکیشن هلپر به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز سفارش دهند .

نیروهای خدماتی و کارگرهای نظافتی دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد و از دیگر فیلرهای تایید صلاحیت هلپر عبور کرده اند تا شما بتوانید به آن ها اعتماد کنید .

سامانه خدماتی هلپر بیش از 300 سرویس ارائه می دهد که بعضی از آن ها شامل :

نظافت و پذیرایی، تعمیرات منزل ، بازسازی و دکوراسیون ، کارواش ، خدمات زیبایی بانوان و پیرایش آقایان ، آموزش ، خدمات خودرو ، خدمات رایانه ای ، مراقبت و نگهداری ، شستشو ، مشاور حقوقی و... است که می توانید به ایتفاده از سامانه آنلاین خدمات هلپر یا با استفاده از اپلیکیشن خدماتی هلپر به راحتی درخواست خود را ثبت کنید تا توسط بهترین متخصصان انجام شود .

ثبت سفارش در سامانه هلپر رایگان است و در برخی خدمات مانند نظافت ، نظافت منزل ، نظافت محل کار ، نظافت مشاعات و پذیرایی هزینه ها بر اساس میزان ساعت درخواستی برای کار بوده که هزینه در فرایند ثبت سفارش قابل مشاهده است . هزینه سایر خدمات مانند تعمیرات ، بازسازی ، دکوراسیون ، نقاشی ، لوله کشی و... بعد از ثبت درخواست شما ، توسط متخصصین اعلام می شود . همچنین می توانید متخصص مورد نظر خود را بر اساس رزومه کاری ، تعداد انجام کار ، امتیازات و نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه ای که اعلام کرده اند انتخاب نمایید . در نظر داشته باشید که هزینه انجام کار پس از اتمام کار متخصص پرداخت خواهد شد . سامانه خدماتی هلپر امکانی را فراهم میکند تا هر خدمتی که مورد نیازتان است ، اعم از نظافت ، نظافت منزل ، قلیشویی و خشکشویی ,تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین ، کارواش و غیره را از طریق سایت یا اپلیکیشن درخواست دهید

بازگشت